5
11 חוות דעת
 
 
 
 
 
ד"ר צחי טיבולי
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

שירותי המרפאה

 
מרפאה וטרינרית – ד"ר צחי טיבולי מציעה מגוון רחב של שירותי תחת קורת גג אחת, כולל:
 

מעבדה לבדיקות דם

 
ניתן לבצע במקום בדיקות דם. הווטרינר מקבל תשובה תוך מספר דקות, ומקבל אינדקציה לגבי מצבו הבריאותי של הכלב, ולסייע באבחון: אנמיה, דלקות שמקורן: ויראלית, בקטריאליות או בטפילים ועוד. בדיקות כימיה של הדם מהוות אינדקציה גם למצבם של האיברים הפנימיים - הכבד, לבלב, כיס מרה, כליות, וכן מצב האלקטרוליטים בדם.
 

רנטגן דיגיטלי

 
באמצעות מכשור הדמיה מתקדם, מתקבל הצילום באופן מיידי על גבי מסך. הצילום מסייע לאבחן בעיות שריר ושלד, חסימות מעיים, אבנים בשלפוחית השתן, בעיות ניוון שרירים ועוד.
 

ניתוחים כירורגיים

 
במרפאה מבצעים את כל סוגי הניתוחים לחיות המחמד – עיקורים וסירוסים לכלבים ולחתולים, הסרת גידולים, ניקויי שיניים ועקירות כירורגיות.
 

מספרת חתולים וכלבים

 
במרפאה ניתנים שירותי ספרות וטיפוח לכלבים ולחתולים. לצוות, שמטפל בחיות מחמד באופן יומיומי, יש את הידע והניסיון לגשת לכלב או לחתול שלכם, להרגיע אותו מפני מכונת התספורת ולבצע תספורת.
 

רפואת מומחים

 
במידת הצורך, ד"ר טיבולי משתף פעולה עם וטרינרים מומחים, על מנת להעניק לחיית המחמד שלכם את הטיפול הטוב ביותר.
 

ביקורי בית

 
מנהל המרפאה, ד"ר צחי טיבולי, מבצע ביקורי בית בכל אזור המרכז, במקרים בהולים הדורשים עזרה ראשונה וטיפול במקום או במקרה ויש בעיה כלשהי המונעת מבני האדם להביא את חיית המחמד שלכם אל המרפאה.
 

חירום

 
במידת הצורך, המרפאה מספקת שירותי חירום מעבר לשעות המרפאה, בכדי לתת מענה לכל קריאה או בעל חיים בצרה.
 

אשפוז

 
והיה ובעל החיים אינו במצב בריאותי בו הוא יכול להשתחרר הביתה עם טיפול תרופתי, המרפאה מציעה שירותי אשפוז, בהם בעל החיים מאושפז, מקבל את הטיפול בהזנה לוריד ויכול לנוח עד שיחלים. במהלך האשפוז (בהתאם למקרה) ניתן לחזור על בדיקות בכדי לראות בשיפור מצבו של בעל החיים.
 
 
ד"ר צחי טיבולי – צילום רנטגן
 
 
 
ד"ר צחי טיבולי – מספרת כלבים